Podłogi drewniane sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru. Stworzony przez naturę wzór jest niepowtarzalny, a podłoga w domu zmienia się z biegiem czasu – podobnie jak jego mieszkańcy. Drewniane deski podłogowe to jedyny rodzaj podłogi, którą można poddać pełnej renowacji, a nawet całkowicie zmienić jej wygląd.

Podłogi drewniane a.wood to deski z charakterem. Ciekawa kolorystyka, wyraźne fazowanie i szczotkowanie oraz wykończenie wysokiej klasy olejem lub lakierem sprawia, że deski ujmują swoim naturalnym wyglądem.

Warstwowa konstrukcja z solidną warstwą szlachetnego dębu, w połączeniu z obniżoną w stosunku do standardowej deski grubością, sprawia że to doskonała propozycja także na ogrzewanie podłogowe. Podłogi a.wood są dostępne w szerokości 18 cm (a dla zainteresowanych także w szerokości 16 cm).

Podłogi drewniane a.wood dostępne są w trzech kolekcjach, które różnią wybarwienia, głębia wzoru oraz rodzaj wykończenia, a łączy trwałość i piękny, naturalny wygląd. Poznaj wszystkie nasze propozycje i znajdź idealną podłogę dla siebie.

Najlepsza podłoga – niezależnie od tego, czy są to podłogi wykończone lakierem czy olejem – to taka, która odpowiada naszym potrzebom. Podłoga może zdeterminować charakter wnętrza lub być dla niego uniwersalnym tłem.  W założeniu ma służyć przez długie lata, ale przy wyborze wysokiej jakości materiałów prędzej wymienimy ją nie dlatego, że się zużyła, a dlatego, że się nam znudziła. Wybór podłogi powinien być zatem przemyślany zarówno pod kątem wyglądu, jak i funkcjonalności. Podłoga drewniana jako naturalny, szlachetny materiał  stwarza we wnętrzu przyjazny klimat, nadaje mu ekskluzywności. Drewno dojrzewa, podłoga zmienia się razem z nami. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze podłogi warto zadać sobie pytania: czego od niej oczekuję i co jest dla mnie istotne? A potem wybrać kolor, wzór i cieszyć się piękną podłogą przez wiele długich lat.

  • Podłogi awood

Tu znajdziesz podłogi a.wood i a.laminate

DirectFloor Poznań

Salon Głogowska
ul. Głogowska 261A
60-104 Poznań

DirectFloor Poznań

Salon Św. Michała
ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań

DirectFloor Poznań

Galeria Obornicka
ul. Obornicka 337
60-689 Poznań

DirectFloor Wrocław

Dworzec Świebodzki
pl. Orląt Lwowskich 20d
53-605 Wrocław

Modne Podłogi

Galeria Giant
ul. Krzywoustego 68
61-144 Poznań