Wyjątkowa kolekcja warstwowych podłóg dębowych o grubości 13 mm (w tym 3 mm warstwy użytkowej). Dostępne w szerokości 18 cm (na zamówienie także 16 cm) oraz tzw. miksie długościowym (deski o długości od 60 do 210 cm).

Deski w tej kolekcji urzekają naturalnym pięknem. Mają zróżnicowaną barwę oraz piękny rysunek drewna. W ramach tej selekcji dopuszczalne są zdrowe sęki, subtelne wypełnienia, a także sporadycznie krawędziowa biel oraz błyszcz – wszystko to, co występuje w naturze i stanowi o jej pięknie.

Podłogi drewniane z kolekcji Now są wykończone bardzo wytrzymałym olejowoskiem w 11 wyjątkowych odcieniach.

Deski a.wood Now należy przykleić do podłoża. Dzięki swoim parametrom z powodzeniem sprawdzą się na ogrzewaniu podłogowym.

Najlepsza podłoga – niezależnie od tego, czy są to podłogi wykończone lakierem czy olejem – to taka, która odpowiada naszym potrzebom. Podłoga może zdeterminować charakter wnętrza lub być dla niego uniwersalnym tłem.  W założeniu ma służyć przez długie lata, ale przy wyborze wysokiej jakości materiałów prędzej wymienimy ją nie dlatego, że się zużyła, a dlatego, że się nam znudziła. Wybór podłogi powinien być zatem przemyślany zarówno pod kątem wyglądu, jak i funkcjonalności. Podłoga drewniana jako naturalny, szlachetny materiał  stwarza we wnętrzu przyjazny klimat, nadaje mu ekskluzywności. Drewno dojrzewa, podłoga zmienia się razem z nami. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze podłogi warto zadać sobie pytania: czego od niej oczekuję i co jest dla mnie istotne? A potem wybrać kolor, wzór i cieszyć się piękną podłogą przez wiele długich lat.

  • Podłogi awood

Tu znajdziesz podłogi a.wood i a.laminate

DirectFloor Poznań

Salon Głogowska
ul. Głogowska 261A
60-104 Poznań

DirectFloor Poznań

Salon Św. Michała
ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań

DirectFloor Poznań

Galeria Obornicka
ul. Obornicka 337
60-689 Poznań

DirectFloor Wrocław

Dworzec Świebodzki
pl. Orląt Lwowskich 20d
53-605 Wrocław

Modne Podłogi

Galeria Giant
ul. Krzywoustego 68
61-144 Poznań