Kolekcja warstwowych desek dębowych, która łączy piękno naturalnego materiału z praktycznym wykończeniem lakierem. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych podłogi dębowe zostały wykończone matowym lakierem, który jest bardzo wytrzymały, bezproblemowy w czyszczeniu, a przy tym wygląda bardzo naturalnie. Matowa powierzchnia połączona z wyrazistym szczotkowaniem sprawia, że deski trudno odróżnić od tych wykończonych olejowoskiem.

Deski z tej kolekcji mają 13 mm grubości (w tym aż 3-milimetrową warstwę użytkową) i są dostępne w szerokości 18 cm. Występują w tzw. miksie długościowym – od 40 do 210 cm.

Wyraźny rysunek drewna, wyczuwalne szczotkowanie i szeroka faza to wyróżniki desek z kolekcji Elite. Podłogi dostępne są w dwóch najpopularniejszych kolorach: naturalnej dębiny oraz jej bielonej wersji.

Stabilność podłóg z tej kolekcji sprawia, że sprawdzą się także na ogrzewaniu podłogowym. Deski a.wood należy montować za pomocą kleju.

Najlepsza podłoga – niezależnie od tego, czy są to podłogi wykończone lakierem czy olejem – to taka, która odpowiada naszym potrzebom. Podłoga może zdeterminować charakter wnętrza lub być dla niego uniwersalnym tłem.  W założeniu ma służyć przez długie lata, ale przy wyborze wysokiej jakości materiałów prędzej wymienimy ją nie dlatego, że się zużyła, a dlatego, że się nam znudziła. Wybór podłogi powinien być zatem przemyślany zarówno pod kątem wyglądu, jak i funkcjonalności. Podłoga drewniana jako naturalny, szlachetny materiał  stwarza we wnętrzu przyjazny klimat, nadaje mu ekskluzywności. Drewno dojrzewa, podłoga zmienia się razem z nami. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze podłogi warto zadać sobie pytania: czego od niej oczekuję i co jest dla mnie istotne? A potem wybrać kolor, wzór i cieszyć się piękną podłogą przez wiele długich lat.

  • Podłogi awood

Tu znajdziesz podłogi a.wood i a.laminate

DirectFloor Poznań

Salon Głogowska
ul. Głogowska 261A
60-104 Poznań

DirectFloor Poznań

Salon Św. Michała
ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań

DirectFloor Poznań

Galeria Obornicka
ul. Obornicka 337
60-689 Poznań

DirectFloor Wrocław

Dworzec Świebodzki
pl. Orląt Lwowskich 20d
53-605 Wrocław

Modne Podłogi

Galeria Giant
ul. Krzywoustego 68
61-144 Poznań